malarstwo ścienne

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów i zadbać o najwyższą jakość rozwiązań, prace wykonujemy w oparciu o technologie malarstwa ściennego i sztuki dekoratorskiej. Pracujemy na różnych podłożach, proponujemy niestandardowe rozwiązania zgodne z obowiązującymi trendami wnętrzarskimi. Łącząc techniki własne uzyskujemy niepowtarzalne efekty prac.

Projekty map wykonuje ze szczególną radością i zaangażowaniem. Starając się aby każdy miał swój prywatny świat, w domowym zaciszu. Kolorowa, czarno biała, graficzna, malarska… a wszystko po to, by najbardziej pasowała do stylu życia domowników, dla których jest dedykowana.

Jednymi z naszych ulubionych motywów są rośliny i natura, dające nieskończone możliwości niepowtarzalnych obrazów. Łączy je to, że roślinność ułatwia wejście w stan relaksu a zieleń jest podświadomie kodowana jako kolor neutralny i uzdrawiający. Jako że, egzotyczna roślinność wprawia nas w wakacyjny nastrój, projekt stworzony został dla wnętrza w którym czas wakacyjny dodaje energii na cały rozpoczynający się dzień. Rozpogadzając każdy dzień.

jesteśmy młodą firmą ale nasze doświadczenie i talent artystów wykonujących prace są decydujące w ostatecznym wyglądzie malowidła.

Projekt ściany stworzony dla pomieszczenia, w którym doświadczymy relaksu i wyciszenia. Inspiracją były drzeworyty japońskie, jak również japońskie malarstwo dekoracyjne. Specjalna technika malowania ściany pozwoliła uzyskać efekt akwareli co uczyniło wnętrze unikatowe i harmonijne, a samo malowidło zyskało niezwykle efemeryczny charakter.

sgrafitto

Technika sgrafitta ściennego polega na pracy w warstwach tynku w sposób pozwalający wydobyć kolory i różnorodne efekty. Ta technika zdobienia rozkwitła w okresie renesansu, dziś natomiast jest stosowana zarówno we wnętrzach jak i na zewnętrznych ścianach budynków. Sgrafitto zachwyca swą niezwykłością i oryginalnością, wyróżniając w sposób szczególny przestrzeń, w której się znajduje.

Sgrafitto / mokry tynk plus techniki własne nadadzą każdej ścianie unikatowy charakter.